Отчетник склад

 Дейност и отговорности:

  • Материално отговорно лице;
  • Приемане на стока в склад от доставчици;
  • Организация и подреждане на складовото пространство;
  • Комплектоване на поръчки и подготовка за експедиция;
  • Отговорност за съответствието на стоките с придружаващите документи;
  • Товаро-разтоварна дейност.

Основни изисквания:

  • Сръчност, бързина и прецизност;
  • Опит на подобна позиция;
  • Опит на отчетническа длъжност;
  • Компютърна грамотност – MS Office и складови програми;
  • Познания за материалите, с които работим: листова и профилна ламарина, тръби и други строителни материали;
  • Желание за професионално усъвършенстване и развитие.

Ако считате, че отговаряте на гореописаните условия, моля изпратете актуална снимка и подробна автобиография. Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност!

Departament:
Производство и складова дейност
Project Location(s):
гр. Пловдив
Job Type:
Пълно работно време
Education:
техническо образование се счита за предимство
Compensation:
съобразено с пазара и отговорностите за длъжността

Търсите надежден строител на Вашия нов проект?