Работник за производство и монтаж на PVC и алуминиева дограма

Лидер в строителния бизнес

 Дейност и отговорности:

  • Производство и монтаж на PVC и алуминиева дограма;
  • Товаро – разтоварни дейности и преносни работи;
  • Извършване на обща работа при изпълнение на монтажа;

Основни изисквания:

  • Сръчност, бързина и прецизност;
  • Образование – минимум средно образование;
  • Опит на подобна позиция – минимум 1 година;
  • Умения за работа в екип, отговорност и технически умения;
  • Желание за професионално усъвършенстване и развитие;
  • Шофьорска книжка.

Ако считате, че отговаряте на гореописаните условия, моля изпратете актуална снимка и подробна автобиография. Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност!

Departament:
Производство
Project Location(s):
гр. Пловдив
Job Type:
Пълно работно време
Education:
минимум средно образование
Compensation:
съобразено с пазара и отговорностите за длъжността

Търсите надежден строител на Вашия нов проект?